Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

Sekretarka:
Pani Grażyna Druciak

Porządek Mszy św.

 

Poniedziałek, Środa, Czwartek:
7:30 AM (angielska)

Wtorek:
7:00 PM (polska)*
*Nowenna do św. Józefa
15 minut przed Mszą św.

Piątek:
7:00 PM (polska)**
**Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
po Mszy św. wieczornej

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Aktualności

Katecheza 2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie !
Po przerwie świątecznej niestety nie możemy wrócić do dawnej formy katechizacji czyli do normalnego nauczania w salkach katechetycznych.
4 stycznia 2021 rozpoczniemy katechizację w zmienionej formie niż przed świętami, z myślą,ze będzie to z pożytkiem dla uczniów i rodziców.
Od 4 do 17 stycznia  zgodnie z zaleceniem Departamentu Zdrowia o dwutygodniowej kwarantannie po spotkaniach świątecznych, katechezy z poszczególnych klas zostaną przesłane droga emaliową i taką też samą drogą prosimy o przesłanie zadań domowych.
Od 18 stycznia uczniowie będą spotykać się ze swoim katechetą co dwa tygodnie na 90 minut czyli od 17:30 do 19:00. Podczas tego czasu katecheta przeprowadzi dwie katechezy zgodnie  z przewidzianym programem.
Po zajęciach katecheta będzie wysyłał temat katechezy i pracę domową na e-mail rodzica i bardzo prosimy aby przed następną katechezą przesłać katechecie odrobione zadanie domowe drogą emaliową, zaoszczędzi to czas sprawdzania zadania domowego podczas katechezy, która i tak już jest czasowo okrojona .
Spotkania będą odbywały się w następujący sposób :
Poniedziałek-klasy 5i 6 sala pod kościołem 
Poniedziałek-klasy 7i 8 salka katechetyczna
Wtorek - klasy 1 i 4 sala pod kościołem
Środa - klasa 2 i 3 sala pod kościołem 
Jeżeli w dniu katechezy wypadnie święto kościelne spotkanie katechetyczne nie odbędzie, a temat katechezy zostanie wysłany drogą emaliową do samodzielnego przerobienia.
Szczegółowy kalendarz spotkań uczniowie otrzymają na zajęciach oraz zostanie przesyłany drogą emaliową każdej klasie osobno przez katechetki .
W dalszym ciągu obowiązują nas zasady obostrzeń sanitarnych czyli na katechezie uczniowie i katecheci mają założone maski na twarzy,  przed wejściem i wyjściem do sali  używamy środków do dezynfekcji rąk oraz uczniowie siedzą w odpowiedniej odległości od siebie.Sala po zajęciach jest dezynfekowana.
Mamy nadzieje, że z pomocą Bożą uda nam się zajęcia przeprowadzić w takiej formie do końca roku katechetycznego czyli do 26 maja 2021( msza święta na zakończenie roku katechetycznego )
W razie jakichkolwiek zmian ze strony naszej kurii o spotkaniach katechetycznych będziemy informować na bieżąco . 
Z Panem Bogiem
Ks.Włodzimierz Łaś
Marzanna Kopacz 
 
 

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
(założony w 1909)
460 Hudson Street
Hackensack, NJ 07601
Telefon: (201) 440-3224
Fax: (201) 641-8685
stjoseph10@verizon.net