Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

Porządek Mszy św.

Poniedziałek, Środa, Czwartek:
7:30 AM (angielska)

Wtorek:
Nowenna do św. Józef
7:00 PM (polska)

Piątek: 
Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
7:00 PM (polska)

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Pobierz nasz biuletyn

 hall

Aktualności

Ojciec John Bashobora w naszej Parafii

EC228F9E 2DB1 4CBC 9CF6 91AA29551815W niedziele 1-go października gościliśmy w naszej Parafii Ojca Johna Babtist Bashobora ktory posluguje również jako egzorcysta. Ojciec John Baptist Bashobora mieszka i pracuje w diecezji Mbarara w południowo-zachodniej Ugandzie. Po studiach teologicznych otrzymał święcenia kapłańskie, a następnie kontynuował naukę na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie zakończoną uzyskaniem tytułu doktora. Ks. Bashobora jest egzorcysta, posiada szczególny dar uzdrawiania, którym posługuje zarówno we własnej diecezji jak i w wielu krajach, do których podróżuje. Wielokrotnie odwiedzał Polskę. Jest człowiekiem niezwykle skromnym i pokornym, z dużym poczuciem humoru.


Osobiście określiłabym go „mistrzem współczucia”. Gdy w roztargnieniu o kimś zapomni, potrafi zawołać tłumacza, by tę osobę przyprowadzić, bo może poczuła się urażona. A w innym momencie krzyknie: „To nie dla realizacji własnego planu tu przyszedłeś, zastanów się, czego chce od ciebie Jezus!” i odsyła kogoś z odwagą ojca Pio. Wie, że ten człowiek wróci, ale już inny, prawdziwy. Bo tu chodzi o autentyczność.
W ub roku na Mszy Sw . z modlitwa o uzdrowienie Ojciec John Bashobora wypowiedział takie zdanie :
Pan Bog uzdrawia małżeństwo ktore nie może mieć dzieci i wkrótce spełni się wasze marzenie i otrzymacie dar macierzyństwa .
Były to słowa prorocze ,a świadectwem tego jest maleńka 3 miesięczna Sophi Marii ktora uczestniczyła 1 października 2017 r. na rękach swoich rodziców po raz pierwszy na Mszy Sw .ktorej Celebrantem był Ojciec John Bashobora .

A oto świadectwo p.Asi ,mamy małej Sophie Marii

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus , jesteśmy małżeństwem z 12 letnim stazem i3 miesięcznym jako rodzice .Ostatnio proboszcz z mojej parafii z którym spotkałam się przez minutkę , pobłogosławił nasze dziecko i powiedział bardzo mądre słowa ,, Jezus wam zaufał bo dał wam dziecko do wychowania . Wasze dziecko na które nigdy nie dostaliście aktu własności , a odpowieezialanosc doprowadzenia jej do kościoła i Boga . Nie wychowujecie jej dla siebie , ale na Boza radość ,, tak wiec dzisiaj jesteście świadkami tego ze zostaliśmy powołani do spełnienia woli Pana . Mieliśmy ze sobą przez cała trudna drogę walki o dziecko chwile lepsze i gorsze a nawet zwątpienia , może nie do końca zwątpienia ale przyzwyczajenia się do tego faktu ze żyjemy tylko dla siebie .Bardzo chciałam pogodzić się z tym a na dnie serca żyła wbrew wszystkiemu nadzieja .Przypominałam sobie jak długo święta Elżbieta czekała na dziecko , jak moja mama często odmawiała różaniec w naszej intencji a wręcz żyła i żyje z nim w ręku teraz modląc się za swoje wnuki . Modliliśmy się sami i z pomocą zaprzyjaźnionego kleryka , prosiliśmy Ducha Świetego o pomoc . Kiedy w zeszłym roku byliśmy zaproszeni tutaj na Msze Świętą prowadzoną przez Ojca Johna miałam jakiś zamęt w głowie , cała drogę z linden trzęsły mi się nogi . Trwało to do momentu kiedy wracaliśmy do domu , czułam ze wszystko w moim ciele działa jakoś inaczej , nawet nie potrafię określić tego uczucia . Kiedy Ojciec John powiedział ze ,,jest wśród nas małżeństwo które prosi o dar macierzyństwa i ze otrzyma ta para dziecko ,, biłam się z myślami czy chodzi o nas . Dzisiaj stojąc tutaj jako matka 3 miesięcznej Sophie Marii proszę wszystkich którzy są w sytuacji w której my byliśmy przez tyle lat , żeby nigdy nie zwątpili .

Bóg jest wielki !!!

Facebook

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
założony w 1909