Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

Porządek Mszy św.

Poniedziałek, Środa, Czwartek:
7:30 AM (angielska)

Wtorek:
Nowenna do św. Józef
7:00 PM (polska)

Piątek: 
Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
7:00 PM (polska)

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Pobierz nasz biuletyn

 hall

Aktualności

Spotkanie Opłatkowe w sali pod kościołem

IMG d46d5d63e92ad651a47d38abde2de8d2 VW niedzielę, 17 grudnia, nasza wspólnota parafialna spotkała się, by symbolicznie podzielić się opłatkiem. Po Mszy św. o godz. 11.00 zeszliśmy do salki pod kościołem, gdzie miało miejsce poświęcenie opłatków i wina. Było to wino symbolizujące miłość św. Jana, którego wspomnienie wkrótce będziemy obchodzić. Jak mówi tradycja, gdy św. Jan pobłogosławił zatrute wino nikomu nie zaszkodziło i dlatego na wspomnienie tego wydarzenia, w okresie Bożego Narodzenia święci się wino, które symbolizuje miłość przezwyciężającą wszystko. Po modlitwie i poświęceniu łamaliśmy się opłatkiem przy wspólnym śpiewie kolęd.

Przy okazji ci, którzy wzięli udział w spotkaniu, mieli również doskonałą okazję zobaczyć wyremontowaną salę, która stanowić będzie wspaniałe miejsce na wspólne spotkania w radości, jako jedna rodzina parafialna.

Jeszcze raz tym wszystkim, z którymi już nie będziemy mieli okazji spotkać się przed świętami, życzymy: "Radosnych i Pełnych Pokoju Świąt Bożego Narodzenia!".

Facebook

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
założony w 1909