Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

 

Porządek Mszy św.

Poniedziałek, Środa, Czwartek:

7:30 AM (angielska)

Wtorek:
7:00 PM (polska)*
*Nowenna do św. Józefa
15 minut przed Mszą św.

Piątek:
7:00 PM (polska)**
**Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
po Mszy św. wieczornej

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Aktualności

Zabawa Charytatywna na rzecz dziewcząt i chłopców z Mokrzyszowa

b_200_150_16777215_00_images_mokrzyszw2024.jpgKochani, 

już wkrótce kolejna Zabawa Charytatywna dla Chłopców… i nie tylko, z Mokrzyszowa. Dziękując za waszą dotychczasową pomoc, za wasze otwarte serca, zapraszam serdecznie w imieniu Sióstr Służebniczek i całej naszej Parafii Świętego Józefa w Hackensack, w dniu

14 go lipca 2024, o godz. 11 am, na Eucharystię i zaraz po tym na zabawę.

 

Jakże piękne i aktualne są tu słowa Św. Augustyna : 

„Miłość porusza się na dwóch nogach: jedną z nich jest miłość do Boga, drugą do ludzi. Rób wszystko, żebyś nie kuśtykał, ale biegnij na obu, aż do samego Boga’. 

 

A oto wiadomość prosto z Mokrzyszowa:

Witajcie Kochani Przyjaciele z USA!

 Z wielką radością i wdzięcznością pragniemy wyrazić nasze głębokie podziękowania za Wasze hojne wsparcie i dobroć, które okazujecie Mieszkańcom naszego Domu. 

Wasze coroczne pikniki to już tradycja, dzięki której dzieje się wiele dobra! 

Dziękujemy Wam za szczodry dar, który przekazaliście nam w ubiegłym roku. 

Dzięki funduszom zebranym podczas pikniku mogliśmy stworzyć dla naszych Mieszkańców Salę Doświadczania Świata oraz wyremontować hol w naszym Domu.

 

Ubiegły rok był dla nas przełomowy pod wieloma względami. Do naszej RODZINY dołączyło wiele małych Dzieci. Najmłodszy z nich – Oliwierek miał zaledwie 1,5 roczku. Stało się to za sprawą, którą żyłą cała Polska.. Historia Kamilka z Częstochowy sprawiła, że na światło dzienne wyszły sytuacje rodzinne wielu bezbronnych Dzieci. Kilkoro z tych Dzieci znalazło schronienie i opiekę w naszym Mokrzyszowskim Domu. W Domu, w którym są otoczone ciepłem, miłością i są traktowane z godnością. 

Rewolucyjnym momentem w naszym życiu stał się pewien wrześniowy dzień, w którym to do naszej Rodziny dołączyła pierwsza od wielu lat DZIEWCZYNKA – ZUZIA! 

Spełniło się marzenie, które od dłuższego czasu tkwiło w nas wszystkich. Włączamy do naszej społeczności dziewczynki, które potrzebują opieki i miłości tak samo jak Chłopcy. 

Od teraz mówimy o naszych Dzieciach SYNOWIE I CÓRKI.

Nasz Dom zmienia się z każdym rokiem na lepsze! Dzięki Wam – Ludziom o wielkich SERCACH, którzy bezinteresownie ofiarują nam wsparcie duchowe i finansowe. 

Wasza pomoc i otwarte serca wyzwalają w nas zapał do realizacji kolejnych marzeń. 

A musicie nam wierzyć, że mamy ich wiele… Chcielibyśmy doposażyć naszą nową salę między innymi w Magiczny Dywan. To takie urządzenie, które jest zarówno pomocą dydaktyczną jak i świetną rozrywką. 

Wspiera rozwój motoryki, koordynacji i spostrzegawczości poprzez ciekawe ćwiczenia ruchowe. W najbliższym czasie musimy wypełnić wszystkie zalecenia Straży Pożarnej dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Realizacja tej inwestycji wymaga bardzo dużych nakładów finansowych. Chcielibyśmy dokonać tych zmian w jak najkrótszym czasie. 

Dlatego już dziś prosimy o Wasze wsparcie. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy wspólnie zrealizujemy te marzenia. Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie i przesyłamy serdeczne pozdrowienia i uściski. 

                      Siostra Teresa wraz z Mieszkańcami i Pracownikami.”

                  

 Do zobaczenia już wkrótce, 14 lipca 2024 niedziela u Św. Józefa w Hackensack. 

 My zapraszamy, a Ty Panie zajmij się tym! 🙏❤️

                    Więcej info. Małgorzata 551 265-4394 

 „Boże, daj mi siłę, abym mógł zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego chcesz” Św. Augustyn

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
(założony w 1909)
460 Hudson Street
Hackensack, NJ 07601
Telefon: (201) 440-3224
Fax: (201) 641-8685
stjoseph10@verizon.net

Z Naszej Galerii