Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

 

Porządek Mszy św.

Poniedziałek, Środa, Czwartek:

7:30 AM (angielska)

Wtorek:
7:00 PM (polska)*
*Nowenna do św. Józefa
15 minut przed Mszą św.

Piątek:
7:00 PM (polska)**
**Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
po Mszy św. wieczornej

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Marsz Dla Życia 2022

Od czasu ustanowienia Roe vs Wade w roku 1973, prawie 63 miliony nienarodzonych dzieci straciło życie w skutek zalegalizowanej aborcji w USA. Aborcja to proceder, który najbardziej uderza i łamie Prawa Człowieka w obecnych czasach a rok 2022 może stać się przełomowy w walce z aborcją poprzez obalenie prawa Roe vs Wade.

 

Marsz Życia stał się najważniejszym i niezmiennym wydarzeniem w historii marszów w walce o Prawa Człowieka w USA. Marsz ten jest organizowany nieprzerwanie od 1974 roku bez względu na okoliczności pogodowe czy polityczne. Nawet pandemia Covid 19 nie zdołała  zatrzymać organizacji marszu.

 

Co czyni Marsz Życia prawdziwie wyjątkowym wydarzeniem to jego główny cel i przesłanie, które podkreślają, że stoimy razem w obronie życia poczętego, że maszerujemy ponieważ wierzymy w piękno i godność każdego ludzkiego życia. Musimy być głosem dla tych, którzy w swoim imieniu mówić nie mogą. Musimy pokazać światu, że życie poczęte ma swoją wartość i że zasługuje na naszą miłość.

 

Niezwykłe jest to jak Marsz Życia jednoczy pod wspólną banderą ludzi z różnych grup religijnych i świeckich. Podejmijmy i my wspólny wysiłek w walce na rzecz Ruchu Pro Life. Jeżeli jest to możliwe przyjedźmy do Waszyngtonu. Publikujemy plakat z informacją o wyjeździe autokarowym polskiej grupy dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu. Jeśli nie będziemy w Waszyngtonie osobiście to możemy dołączyć do wsparcia duchowego poprzez modlitwę różańcową i nowenny, oferujmy post i wspierajmy finansowo tą ważną sprawę inspirując następne pokolenia do zakończenia aborcji. Po więcej informacji kliknij na link: marchforlife.org lub polonia-prolife.org 

 

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
(założony w 1909)
460 Hudson Street
Hackensack, NJ 07601
Telefon: (201) 440-3224
Fax: (201) 641-8685
stjoseph10@verizon.net

Pobierz nasz biuletyn